Sama cvičím, a proto i vyučuji jemný styl jógy inspirovaný metodou Dynamické jógy Godfriho Devereux a Olivie Crooks. Tento styl cvičení preferuji jako učitelka, ale dávám mu přednost i ve své vlastní jógové praxi. Vybrala jsem si ho proto, že není zaměřený na výkon, učí mě pracovat s vlastním tělem laskavě a citlivě a zároveň přináší znatelné účinky. Při cvičení i po něm vnímám posun v těle i na duchu. Cítím větší prostor, sílu i ohebnost. 

Mým záměrem je podělit se s ostatními o blahodárné účinky jógové praxe a vytvořit pro své klienty inspirující, uklidňující a bezpečné prostředí.

Ve svých lekcích jógy nabízím návod, jak pracovat se svým tělem pod vedením jeho vlastní moudrosti, kterou si v sobě každý neseme. Cesta vede od vnitřního pocitu směrem k vnějšímu tvaru. Jógu chápu jako laskavý nástroj, který nám umožňuje obnovovat vnímavost a citlivost těla. Součástí tohoto procesu se většinou dostaví i větší fyzická a duševní síla a pružnost. 

V józe je cílem sama cesta. Nesnažíme se něco předstírat nebo si něco představovat. Jemně vedeme svou pozornost k pocitům v těle, ať jsou v daném okamžiku jakékoli. Jógu se snažím nabízet jako prostor, kde můžeme být sami sebou. Lekce jsou pro ženy i muže všech věkových kategorií.

V tuto chvíli nejsou vypsány žádné lekce a kurzy jógy, protože jsem na mateřské dovolené s miminkem.

Pokud chcete být informováni, až lekce opět budou, prosím pošlete mi svůj kontakt přes tento formulář.
Ráda vám dám včas vědět. Děkuji za pochopení.