Sama cvičím, a proto i vyučuji jemný styl jógy inspirovaný metodou Dynamické jógy Godfriho Devereux a Olivie Crooks. Tento styl cvičení preferuji jako učitelka, ale dávám mu přednost i ve své vlastní jógové praxi. Vybrala jsem si ho proto, že není zaměřený na výkon, učí mě pracovat s vlastním tělem laskavě a citlivě a zároveň přináší znatelné účinky. Při cvičení i po něm vnímám posun v těle i na duchu. Cítím větší prostor, sílu i ohebnost. 

Mým záměrem je podělit se s ostatními o blahodárné účinky jógové praxe a vytvořit pro své klienty inspirující, uklidňující a bezpečné prostředí.

Ve svých lekcích jógy nabízím návod, jak pracovat se svým tělem pod vedením jeho vlastní moudrosti, kterou si v sobě každý neseme. Cesta vede od vnitřního pocitu směrem k vnějšímu tvaru. Jógu chápu jako laskavý nástroj, který nám umožňuje obnovovat vnímavost a citlivost těla. Součástí tohoto procesu se většinou dostaví i větší fyzická a duševní síla a pružnost. 

V józe je cílem sama cesta. Nesnažíme se něco předstírat nebo si něco představovat. Jemně vedeme svou pozornost k pocitům v těle, ať jsou v daném okamžiku jakékoli. Jógu se snažím nabízet jako prostor, kde můžeme být sami sebou. Lekce jsou pro ženy i muže všech věkových kategorií.

V tuto chvíli nejsou vypsány žádné lekce a kurzy jógy, protože jsem na mateřské dovolené.

Pokud chcete být informováni, až lekce opět budou, prosím pošlete mi svůj kontakt přes tento formulář.
Ráda vám dám včas vědět. Děkuji za pochopení.