Při výuce jógy velice ráda pracuji s těhotnými ženami a ženami, které se na těhotenství vědomě připravují. Od září 2012 do května 2014 jsem absolvovala výcvik na dulu u Českých dul a mám akreditaci II. stupně pro doprovázením těhotenstvím, k porodu a šestinedělím.

Těhotenská jóga je jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky, které má mnoho blahodárných účinků. Přináší uvolnění, protažení i posílení svalstva, zvyšuje energii, odbourává stres a snižuje případná nepohodlí spojená s těhotenstvím jako bolesti zad či otoky rukou a nohou. Vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí dobře připravuje ženy k porodu. Je také výbornou metodou jak si zajistit brzký návrat k pevné a pružné postavě po porodu. V neposlední řadě vytváří prostor, kde je možné věnovat se sama sobě a prohloubit spojení s miminkem.

Pokud těhotná žena není zvyklá na pravidelné cvičení jógy, doporučuje se začít po skončení prvního trimestru.
Probíhá-li těhotenství v pořádku, je možné cvičit až do porodu.
Cvičit můžete i když čekáte dvojčata, neurčí-li Váš gynekolog jinak.

Protože se nám narodilo miminko, nejsou v tuto chvíli žádné lekce ani kurzy.

Pokud chcete být informováni, až lekce opět budou, prosím pošlete mi svůj kontakt přes tento formulář.
Ráda vám dám včas vědět.

Děkuji za pochopení. Vaše Tereza

"Tak se nám narodil nádherný chlapeček a dneska má první měsíc svého života. Porod byl úplně takový, jak jsem si přála  - přirozený bez zásahů a léků a tím pádem bez komplikací a poranění. To, že jsem chodila na jógu, mi moc pomohlo hlavně v tom, že jsem se mohla ponořit do sebe, cítit tělo a miminko a důvěřovat v sebe. Proto Vám moc děkuji za kurz a nádhernou příjemnou atmosféru, která vždy kurz provázela."
Alisa K.